J&H-smalle-visuals-4-dotted

Over ons

J&H is een financieel advieskantoor uit Amsterdam. Maar we zijn geen standaard verzekeringsintermediair. Ons aanbod is ten eerste groter en diverser dan bij anderen. We geven niet alleen advies over verzekeringen, hypotheken en pensioenen. Ook kan je bij ons terecht voor financiële planning, evenementenverzekeringen en filmverzekeringen. Alle financiële producten die je nodig hebt kan je bij J&H vinden.

Wij proberen ons bedrijf constant verder te ontwikkelen, ons te onderscheiden, het anders te doen dan anderen. We bedenken steeds nieuwe ideeën en we werken continu aan het verbeteren van onze diensten. Op die manier lukt het ons onze klanten de beste producten en de beste service aan te bieden. Daarnaast is het contact met J&H persoonlijk en professioneel, het advies dat J&H geeft is helder en de prijzen die J&H biedt zijn laag.

Ons verhaal

J&H begon in 1995 als een klein verzekeringskantoor dat advies gaf over verzekeringen en hypotheken, maar is inmiddels uitgegroeid tot een van de grotere spelers in Nederland. Volgens ons is dat te wijten aan het feit dat we ons bedrijf constant proberen te vernieuwen en uit te breiden.

In de afgelopen jaren hebben we verschillende diensten en producten aan ons aanbod toegevoegd. Een aantal jaar geleden zijn we ons ook gaan toeleggen op financiële planning en pensioenen en hebben we J&H Pensioen opgericht. Ook zijn we ons gaan richten op verschillende nichemarkten.

Vanaf 2009 zijn we met dochteronderneming No Risk Events verzekeringen gaan aanbieden aan allerlei soorten evenementen. No Risk Events is snel gegroeid en verzekert nu jaarlijks ongeveer 400 evenementen, zowel in Nederland als internationaal. In 2014 hebben we toen No Risk On Set opgericht, een advieskantoor dat filmproductiebedrijven adviseert over financiële producten. Met No Risk On Set hebben we dit jaar een baanbrekend en uniek product gelanceerd, waarmee we verwachten een groot deel van de Nederlandse filmwereld te gaan bedienen.

En we zitten nooit stil. We blijven onze diensten verbeteren en vernieuwen zodat we onze klanten altijd de beste service en producten kunnen aanbieden.

Ons team

Ronald Hoogenbos

T. 0031 (0)6 250 210 89
M. ronald@jenh.eu
Linkedin

Judith de Boer

T. 0031 (0)20 422 12 70
M. judith@jenh.eu

Brent Zaal

T. 0031 (0)6 46 20 88 66
M. brent@jenh.eu
Linkedin

Hannah Hoogenbos

T. 0031 (0)6 413 418 27
M. communicatie@jenh.eu
Linkedin

Maarten van Denderen

T. 0031 (0)6 55 377 660
M. maarten@jenh.eu
Linkedin

Judith van Beem

T. 0031 (0)20 422 12 70
M. judithvb@jenh.eu
Linkedin

Remco van Egmond

T. 0031 (0)20 497 2111
M. remco@jenh.eu
Linkedin

Alex van Poppel

T. 0031 (0)6 227 464 13
M. alex@jenh.eu
Linkedin

Arjanna Nederveen

T. 0031 (0)20 422 12 70
M. arjanna@jenh.eu
Linkedin

Sarena Been 

T. 0031 (0)20 497 2111
M. sarena@jenh.eu
Linkedin