J&H-smalle-visuals-4-dotted

Over ons

J&H is een financieel advieskantoor uit Amsterdam. Maar we zijn geen standaard verzekeringsintermediair. Ons aanbod is ten eerste groter en diverser dan bij anderen. We geven niet alleen advies over verzekeringen, hypotheken en pensioenen. Ook kan je bij ons terecht voor financiële planning, evenementenverzekeringen en filmverzekeringen. Alle financiële producten die je nodig hebt kan je bij J&H vinden.

Wij proberen ons bedrijf constant verder te ontwikkelen, ons te onderscheiden, het anders te doen dan anderen. We bedenken steeds nieuwe ideeën en we werken continu aan het verbeteren van onze diensten. Op die manier lukt het ons onze klanten de beste producten en de beste service aan te bieden. Daarnaast is het contact met J&H persoonlijk en professioneel, het advies dat J&H geeft is helder en de prijzen die J&H biedt zijn laag.

Ons verhaal

J&H begon in 1995 als een klein verzekeringskantoor dat advies gaf over verzekeringen en hypotheken, maar is inmiddels uitgegroeid tot een van de grotere spelers in Nederland. Volgens ons is dat te wijten aan het feit dat we ons bedrijf constant proberen te vernieuwen en uit te breiden.

In de afgelopen jaren hebben we verschillende diensten en producten aan ons aanbod toegevoegd. Een aantal jaar geleden zijn we ons ook gaan toeleggen op financiële planning en pensioenen en hebben we J&H Pensioen opgericht. Ook zijn we ons gaan richten op verschillende nichemarkten.

In 2009 hebben wij No Risk opgericht. No Risk – dat zich richt op de muziek- en filmindustrie – is sindsdien snel en hard gegroeid. We verzekeren inmiddels jaarlijks meer dan 450 evenementen over de hele wereld. Daarnaast verzekeren we films, artiesten, internationale muziektours, clubs, poppodia en zzp’ers die in de film- en muziekindustrie werken.

En we zitten nooit stil. We blijven onze diensten verbeteren en vernieuwen zodat we onze klanten altijd de beste service en producten kunnen aanbieden.

Ons team

Ronald Hoogenbos

+31 (0) 6 250 210 89
ronald@jenh.eu
Linkedin

Judith de Boer

+31 (0) 20 422 12 70
judith@jenh.eu

Brent Zaal

+31 (0) 6 46 20 88 66
brent@jenh.eu
Linkedin

Freek Bruin

+31 (0) 20 422 12 70
freek@jenh.eu
Linkedin

Henk van Denderen

+31 (0) 20 422 12 70
henk@jenh.eu
Linkedin

Maarten van Denderen

+31 (0) 6 55 377 660
maarten@jenh.eu
Linkedin

Judith van Beem

+31 (0) 20 422 12 70
judithvb@jenh.eu
Linkedin

Remco van Egmond

+31 (0) 20 497 2111
remco@jenh.eu
Linkedin

Susan Vosse

+31 (0) 20 422 12 70
susan@jenh.eu
Linkedin

Alex van Poppel

+31 (0) 6 227 464 13
alex@jenh.eu
Linkedin

Arjanna Nederveen

+31 (0) 20 422 12 70
arjanna@jenh.eu
Linkedin

Sarena Been 

+31 (0) 20 497 2111
sarena@jenh.eu
Linkedin

Nelsy Makdesian

+31 (0) 20 422 12 70
nelsy@jenh.eu